Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
Resmi Gazete'de yayımlanan geçici aday listelerine göre Aydın'ın milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Mehmet Erdem
2- Semiha Öyüş
3- Ali Gültekin Kılınç
4- Mustafa Savaş
5- Sebahattin Akkın
6- Abdurrahman Öz
7- Ufuk Keçeçi
DEMOKRAT PARTİ
1- Bekir Ongun
2- Seda Kanat
3- Mehmet Dönmez
4- Salih Muslu
5- İsmail Çoban
6- Mehmet Özçakır
7- Adem Sarcan
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Bülent Tezcan
2- Metin Lütfi Baydar
3- Osman Aydın
4- Ferda Çağlar Erkut
5- Hüseyin Yıldız
6- Mehmet Fatih Atay
7- Özlem Burcu Uğan Sevim
MİLLET PARTİSİ
1- Mehmet Karaçay
2- Safiye Çatal
3- Sevgül Tekin
4- Şennur Şimşek
5- Mehmet Baykara
6- Berrin Orhan
7- Hanife Açıkgöz
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1- Emine Şükriye Ayder
2- Ahmet Bingül
3- Ahmet Avcı
4- Mustafa Kemal Soydan
5- Yunus Emre Özgün
6- Mehmet Emin Özer
7- Türkan Akyazı
SAADET PARTİSİ
1- Füsun Vapur Karasoy
2- Musa Muça
3- Şerafettin Akyüz
4- Harun Bayram
5- Şükrü Yolcu
6- Mehmet Peçen
7- Ayşe Dindar
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ
1- Cemal Ulkan
2- Tuğrul Demir
3- Semra Kolukırık
4- Mehmet Tuğrul Bilikser
5- Hatice Çiğdem Akbalış
6- Arzu Kuloğlu
7- Nuri Akarkan
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Ömer Özmen
2- Mehmet Emin Erbaş
3- Yüksel Duymaz
4- Bilgen Belkız Arat
5- Asım Kölecik
6- Seçkin Çelik
7- Harun Özdemir
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Ali Uzunırmak
2- Recep Taner
3- Gülnur Er
4- Ahmet Kaya
5- Mehmet Efe Yılmaz
6- Pınar Öncer
7- Hasan Duman
DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Mustafa Kaçmaz
2- Muammer Danışman
3- Sedat Karataş
4- Yakup Demir
5- Sevgi Gürçay
6- Fatma Örücü
7- Tayip Teker
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Ali Ednan Feyizoğlu
2- Aysel Üzeroğlu
3- Engin Tuna
4- Reha Deniz Arda
5- Ali ihsan Şimşek
6- İlker Bayram
7- Burak Özdemir
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Ahmet Zeki Arslan
2- Cemal Ozan
3- Halil Bakan
4- Hakkın Yanık
5- Hasan Ortanca
6- Serkan Durur
7- Mustafa Özşeremet
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Ali İhsan Yılmaz
2- Abdulbaki Bozdemir
3- Fatma Tabak
4- Yılmaz Vıcır
5- Cengiz Denek
6- Erkan Dinççoban
7- Hüseyin Akgül
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Mehmet Önder Aksakal
2- Bekir Hilmi Hakan Işıkçı
3- Nebahat Yıldırım
4- Abdullah Bedeloğlu
5- Süleyman Hışıroğlu
6- Hacer Oybak
7- Bülen Cünlü
BAĞIMSIZ
- Hasan Yüksel
- Ali Rıza Odabaşı
- Orhan Özkaya
- Mehmet Bayraktar
- Taci Erbaş