Beşiktaş 108 gün sonra Rachid Ghezzal'a kavuşuyor Beşiktaş 108 gün sonra Rachid Ghezzal'a kavuşuyor
Galatasaray ara transferde birkaç oyuncuyla kadrosunu güçlendirip liderliğini korumak ve şampiyonluğa yürümek istiyor. Defansın göbeğine takviye düşünen sarı kırmızılılarda rota İtalya. Okan Buruk daha önce de Galatasaray forması giymiş bir ismi kadroda görmek istiyor.

Tandemin yedeğine takviye

Galatasaray yönetimi transfer çalışmalarını sürdürüyor ve yarın açılacak ara transferde en hızlı şekilde takviyeler yapmak istiyor. Hedefte birçok oyuncu bulunurken stoper bölgesine de yeni kan gelecek.

Nelsson ile Abdülkerim'den oluşan tandemin yedeği Emin Bayram ve Mathias Ross. Yedek kalitesimi artırmak isteyen Galatasaray, gözünü Hellas Verona'ya çevirdi.

Gelecek cevap bekleniyor

Sabah'taki habere göre, 2014-2018 yılları arasında Galatasaray forması giyen Koray Günter'in durumunu soran yönetim, eski oyuncusunu tekrar almak istiyor. 28 yaşındaki Koray 2 sezondur Verona forması giyiyor. Galatasaray, İtalyan ekibinden gelecek cevabı bekliyor. Verona, Koray için 2.4 milyon euro bonservis ödemişti.

4 senede 50 maç oynadı

2014 yılında Borussia Dortmund'tan alınan Koray, 4 sezon boyunca Galatasaray forması giymiş ve toplamda 50 maça çıkmıştı. Sarı kırmızılılar o dönem Koray için 2.5 milyon euro ödemişti.