Çok büyük bir kulübe geldiğini ifade eden Pedro “Gerçekten büyük bir mutluluk yaşıyorum. Burası eşsiz bir kulüp. Kariyerim için de önemli bir fırsat. En iyi tercihi yaptığımı düşünüyorum. Birlikte çok mutlu olacağız” dedi.

Beşiktaş öncesi Fenerbahçe'ye 3 kötü haber! Emre Mor... Beşiktaş öncesi Fenerbahçe'ye 3 kötü haber! Emre Mor...
F.Bahçe, ezeli rakibi Galatasaray’ın da gündemine aldığı Joao Pedro’da mutlu sona ulaştı ve yıldız futbolcunun transferini dün gece resmen açıkladı. Dün sağlık kontrolünden geçirilen Brezilyalı asıllı İtalyan futbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzalayan sarı lacivertlilerden Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen bildirimde Cagliari’ye 4 milyon 680 bin Euro bonservis ödeneceği belirtildi. Ayrıca Pedro’nun ilk sezondaki performansına bağlı olarak azami 487 bin 500 bin Euro bonus İtalyan ekibine verilecek.

Taraftara 'mutlu olacağız' mesajı

Joao Pedro, kendisini 3 yıllığına sarı lacivert renklere bağlayan sözleşmeye imza attıktan sonra Fenerbahçe TV’ye yaptığı açıklamada “Çok büyük bir kulübe geldim. Gerçekten büyük bir mutluluk yaşıyorum. Burası eşsiz bir kulüp. Kariyerim için de önemli bir fırsat. En iyi tercihi yaptığımı düşünüyorum. Çok mutlu ve heyecanlıyım” değerlendirmesinde bulundu. 30 yaşındaki futbolcu, Fenerbahçe taraftarlarına gönderdiği mesajda ise “Birlikte çok mutlu olacağız” ifadelerini kullandı.