Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 1-0 mağlup ettiği maçın ardından sahada çıkan olaylar sırasında Ali Koç'un Selahattin Baki'ye çıkışması çok konuşulmuştu.

Seçimde yeniden aday olan Ali Koç'un listesinde Baki'nin yer almaması dikkat çekmiş, Ali Koç adaylık toplantısında Baki ile ilgili; "6 sene boyunca en en yakın çalıştığım yönetici Selahattin Baki'dir. 6 sene boyunca en çok saldırılan Selahattin Baki'dir. Son olarak ben istemeden saldırmışımdır (Gülerek). Futbolun içinde olduğu, benle yakın çalıştığı için iftiralara uğramıştır. 2-3 maç dışında hiçbir maçta kafilemizi yalnız bırakmamıştır. Çok büyük transferlere imza atmıştır. Pazarlık yapmayı bizlerden daha iyi bilmiştir. En önemli imzası Kim Min-Jae'dir, tek başına yapmıştır. Fred'de büyük payı vardır. Selahattin Baki, dışarıdan bize katkı sağlar. İlk transferlerimize, son transferlerimize bakın, arada fark var." demişti.

Fenerbahçe'de Cengiz Ünder'e sürpriz talip! Kadro dışı kaldı, ayrılmayı istiyor Fenerbahçe'de Cengiz Ünder'e sürpriz talip! Kadro dışı kaldı, ayrılmayı istiyor

SELAHATTİN BAKİ KONUŞTU