• BIST 109.050
 • Altın 153,876
 • Dolar 3,8375
 • Euro 4,5051

  Evde yüksek lisans yapın

  02.07.2009 12:59
  Gazi Üniversitesi, örgün öğretime alternatif olarak üniversitelerde uygulanmaya başlanan ve mesai saatleri içinde çalışmak zorunda olanların, ev hanımları ve engellilerin de yararlanabildiği, “Uzaktan Eğitim” faaliyetlerine, Bilişim Sistemleri Uzaktan Eği
  Evde yüksek lisans yapın
  Evde yüksek lisans yapın Evde yüksek lisans yapın Evde yüksek lisans yapın

  Gazi Üniversitesi, örgün öğretime alternatif olarak üniversitelerde uygulanmaya başlanan ve mesai saatleri içinde çalışmak zorunda olanların, ev hanımları ve engellilerin de yararlanabildiği, “Uzaktan Eğitim” faaliyetlerine, Bilişim Sistemleri Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans programını da dâhil etti.

  Gazi Üniversitesi, programa 2009-2010 öğretim yılı Güz döneminde yeni öğrenciler almaya hazırlanırken, Enstitü Müdürü Prof. Dr. Halim Soncul daha farklı konulardaki Yüksek lisans programlarının da açılması için çalışmalarına devam edildiğini bildirdi.
  Prof. Dr. Soncul, örgün eğitim ile yüksek lisans yapma fırsatını yakalayamamış olanlar tarafından tercih edilen “uzaktan eğitim yüksek lisans programı”ndaki öğrencilerin derslerini, 7 gün 24 saat açık olan Öğrenim Yönetim Sistemi üzerinden takip edebildiklerini belirterek, “Bu programda öğrenciler ders içeriklerini kendi çalışma takvimlerine göre takip edebilecek ve haftalık sesli ve görüntülü sohbetler ile öğretim elemanları ve sınıf arkadaşları ile sanal ortamda bir araya gelebileceklerdir. Dersleri metin, grafik, animasyon, video ve ses desteği ile alabilecek olan öğrenciler, öğretim elemanları ve sınıf arkadaşları ile gerek mesaj gerekse forum ve sohbet ortamları sayesinde sürekli iletişim halinde bulunabileceklerdir” dedi.

  Programa katılmak isteyen öğrenciler, Gazi Üniversitesi Bilişim Enstitüsü web sayfalarından detaylı bilgi edinerek, ön-kayıt yaptırabiliyorlar. ANKA

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim