ATV’nin gündüz kuşağında ilgiyle takip edilen programı Esra Erol’da ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Programa katılan Sabriye Sazak, 70 yaşında olan eski sevgilisi ile 32 yaşındaki kızı Nermin’in evlendiğini iddia etti.

Cem Yılmaz’ın X Hesabı Ücretli Oldu: İşte Aylık Abonelik Fiyatı! Cem Yılmaz’ın X Hesabı Ücretli Oldu: İşte Aylık Abonelik Fiyatı!

Kızı Nermin’in evlendiği iddiasında bulunduğu Nejat Çakır’ı 9 yaşından beri tanıdığını ve kendisine ‘baba’ diye hitap ettiğini belirten Sabriye Azak, kızını 10 yıldır görmediğini de söyledi.

esra-erol-2.jpg

NEJAT’A GÜVENMEMESİ İÇİN ÇOK UYARDILAR

Kardeşlerinin Nejat’a güvenmemesi için kendisini çok uyardıklarını fakat kendisinin hiçbir şeyden şüphelenmediğini söyleyen Sazak, "Ben Nejat ile bir arkadaş vasıtasıyla tanıştım. Sonra Necat bey ile dini nikahlı birliktelik yaşadım. Benim kızım onun yanına geldiğinde 9 yaşındaydı. 3. Sınıfa gidiyordu. Ve ona 'baba' diyordu. Sonra Giresun'dan bir ev aldı. Kendi oraya yerleşti. Ben gidip geliyordum. Hem bana ve kızıma baktığı için güvendim. Bana ablamlar diyordu ki 'Bu adama güvenme...Bu adam kızını inceliyor. Biz bu adamdan şüpheleniyoruz' derdi. Ben ablalarımın uyarılarına inanmıyordum. Kızım hep benimle yatıp kalkıyordu. Şüphelenecek hiçbir şey görmedim. Benim hayatımı mahvetti. 2 evimiz vardı. Biri İstanbul'da biri Giresun'da. Ben doktor için İstanbul'a düzenli gidip geliyordum. Kızım Nejat ile Giresun'da kalıyordu. Kızım 18 yaşına geldiğinde kızıma araba aldı. Beraber İstanbul'a geliyorlardı. Ben gözüm kapalı güvendim." Dedi.

24 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ EVLİ ÇIKTI

Sabriye hanımla ilgili olaylar bununla da sınırlı kalmadı. Programa birlikte katıldığı ve kendisinden 24 yaş küçük olan sevgilisi Murat’ın evli olduğunu öğrenen Sabriye hanıma, ilerleyen süreçte bir şok daha geldi. Öyle ki Murat’ın 5 çocuk annesi Yıldız isimli bir kadını kaçırıp öldürdüğü iddiası ortaya atıldı ve stüdyoda ortalık bir anda karıştı.

Bunun üzerine ise Sabriye hanım, 'Murat beni kemerle dövüyordu. Benim peşimi bırakmadı. Evime çöktü. Murat beni kendi evimde 2 gün aç susuz bıraktı' dedi.