Trump 2024 seçim kampanyasına başladı: Şimdi daha kızgınım ve her zamankinden daha fazla kararlıyım Trump 2024 seçim kampanyasına başladı: Şimdi daha kızgınım ve her zamankinden daha fazla kararlıyım
İstanbul'da mantar toplamaya çıkan aile ormanlık alanda bir kişinin cansız bedenini buldu. Cesedi bulunan genci eski kız arkadaşı şarkıcı ve model Seçil Çiftçi'nin öldürdüğü ortaya çıktı. Cinayeti sandalyenin kırık demir bacağıyla işlediğini söyleyen Çiftçi ile cesedi ormana atmasına yardım eden babası tutuklandı. Olayın ardından Seçil Çiftçi'nin klibindeki şiddet sahneleri gündem oldu.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Sancaktepe'de ormanlık alanda elleri ve ayakları bağlanmış kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulunduğu ihbarını aldı. Jandarma olay yeri inceleme ekipleri; mantar toplamaya çıkan bir ailenin fark ettiği erkek cesedinin parmak izinden kimliğinin S.S. olduğunu belirlerken eski sevgilisi gözaltına alındı.

KATİL ZANLISI ŞARKICI ÇIKTI

Eski sevgilisini öldürerek cansız bedenini ormanlık alana bırakan kişi model ve şarkıcı Seçil Çiftçi çıktı. Çiftçi'nin kendisiyle barışmak isteyen erkek arkadaşı tarafından sık sık rahatsız edildiği ve kapısına dayandığı ileri sürüldü.

Eski sevgilisini son gelişinde içeri alan Seçil Çiftçi, tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle sandalyenin kırık demir bacağıyla genç adamın başına defalarca kez vurdu. Genç adam, olay yerinde hayatını kaybederken Çiftçi de babasıyla birlikte eski sevgilisinin cansız bedenini ormana gömdü.

KLİBİNDEKİ SAHNE GÜNDEM OLDU

Eski sevgilisini öldürdüğü iddiasıyla gündeme bomba gibi düşen Seçil Çiftçi'nin bir yıl önce yayınlanan "Yaktın Yüreğimi" klibindeki sahne gündem oldu. Çiftçi klipte eve gelen erkek arkadaşından şiddet görüyor.