Fenerbahçe'den Adana Demirspor maçı sonrası sert tepki: 'Daha nasıl katledilebilir!' Fenerbahçe'den Adana Demirspor maçı sonrası sert tepki: 'Daha nasıl katledilebilir!'
Beşiktaş'ın Sergen Yalçın'la şampiyon olduğu yıl kaleyi koruyan Ersin Destanoğlu, devamında formasını kaybetmişti. Şenol Güneş'in göreve gelmesiyle tamamen yedeğe çekilen kaleci ayrılık kararı aldı.

Beşiktaş'ta Ersin Destanoğlu ile yollar ayrılıyor. Mert Günok'un sakatlığını atlatmasının ardından kaleyi teslim alması nedeniyle Ersin yedeğe çekilmişti.Genç kaleci yedek oturmak istemiyor ve kiralık olarak takımdan ayrılacak.

Fanatik'teki habere göre menajerine talimat veren Ersin, yarın açılacak ara transfer döneminde takımdan ayrılacak. Forma giyebileceği bir yere gitmeyi düşünen genç eldiven, sezon sonuna kadar kiralık olarak gitmek istiyor.

Sonraki sezon ise Beşiktaş'taki durumuna bakacak olan Ersin'in yine yedek olarak düşünülmesi halinde takıma tamamen veda edebileceği düşünülüyor.Ersin'e daha önce yurt dışından tekliflerin geldiği ancak uygun ortam oluşmadığı için takımda kaldığı biliniyor.

Kiralık olarak ayrılma konusunda kulübü ve hocası Şenol Güneş'i bilgilendiren kaleci, iki taraftan da onay aldı. Beşiktaş, Ersin'in önünü açmaya hazır.