Dizi takipçilerini hüsrana uğratan o haber peş peşe 3 farklı kanaldan duyuruldu. Yaz sezonuna ulaşmadan final bölümleri ile sona erecek o diziler artık Eylül ayı yeni sezon başlangıcında ekranlarda yer almayacak.

En sevilen popüler diziler oyuncu kadrosu, dizi mekan çekimleri ve konusu ile geniş bir kitleye hitap edebilen o popüler diziler tek tek finale giriyor. Fox TV, Star TV ve Kanal D televizyon kanallarından gelen toplu haberle yayın akışı planlaması değişti.

Yeni sezona hızla giriş yapan o popüler diziler bir bir final kararı aldı. Yasak Elma, Camdaki Kız ve benzeri her biri en çok sevilen ve karakterleri ile kalplerde farklı bir yer oluşturan kurgusal yapımlardı.

YASAK ELMA SEVERLER ŞAŞKIN!

Yaz sezonuna giriş yapmadan önce final kararı ile sona erecek o popüler dizilerin ilki FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma oldu. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan başrol oyuncuları ile göz dolduran ve bütünleşen dizi bu sezon artık büyük finalini gerçekleştirecek.

CAMDAKİ KIZ HAYRANLARI ÜZGÜN!

3 sezondur ekranlara gelen reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisi bu sezon büyük finaline adım adım ilerliyor. Final kararı verildikten sonra ekrana veda edecekleri tarih için Haziran ayı seçildi. Dizilerin son bölümleri çekildi ve çekilmeye devam ediyor.

O DİZİLERİN FİNAL TARİHLERİ!

en-sevilen-diziler-yeni-sezonda-artik-yoklar-finale-dogru-son-bolumu-kalan-o-diziler-2.jpg

FOX TV'de yayınlanan kısa süre önce paylaşılan EGO dizisi düşük reytingleri nedeniyle final yapacak. 13. bölümü ile sona erecek dizi için 21 Mayıs Pazar günü ekranlara veda edeceği duyuruldu.

Fox TV'nin en sevilen dizisi Şevval Sam, Eda Ece ve Sevda Erginci'nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma 29 Mayıs günü final yapacak.

Sevilen bir başka film ise Show TV'nin beğenilerek izlenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oldu 25 Mayıs tarihinde final yapacağını açıkladı.

ANCAK O KADAR DAYANABİLDİLER!

Büyük sır ortaya çıktı Büyük sır ortaya çıktı

Yine aynı kanalda sevilerek izlenen Güzel Günler dizisi 26. bölüme kadar ancak dayanabildi. Binnur Kaya ve Ecem Erkek'in başrollerini paylaştığı dizi bu sezon final yapacak.

Son üzücü haber ise Bir Küçük Gün Işığı dizisinden geldi. Berk Oktay ile Seray Kaya'nın başrollerini paylaştığı dizi 36. bölümü ile ekrana veda etmeye hazırlanıyor.