Sosyal medya da geçen haftalarda kurucusunun Fetöcü olduğu iddia edilen Ekşi Sözlük bu iddiların ardından çokca eleştirilmişti.

Efeler'de intihar! 3. kattan atlayan kadın olay yerinde öldü Efeler'de intihar! 3. kattan atlayan kadın olay yerinde öldü

Ülkemizde yaşan deprem felaketi nedeniyle birçok vatandaşımız hayatını kaybetmiş onlarca insanımız da yaralanmıştı. Türm Türkiye tek yürek olurken bölgeye uluslararası yardım da dahil birçok yardım yapılmıştı.

Ekşi sözlükte açılan bir başlıkta "Yardımlar askerler tarafından çalınıyor" iddiası zaten hedefte olan ekşi sözlük için bardağı taşıran son olay oldu.

Ekşi sözlüğün resmi Twitter hesabından konuya ilişkin açıklamada gelirken sosyal medyadaki kullanıcıların bazılarından tepki geldi. Ekşi sözlüğün neden kapatıldığına dair henüz net bir açıklama yapılmadı.

Sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölen bu kararın arkasında yukarıdaki başlığın mı sebeb olduğunu henüz bilmiyoruz. Ancak erişim engelinin kısa süre içerisinde çözülüp siteye erişimin tekrar geri gelmesi bekleniyor.