T24’ten Eray Görgülü’nün haberine göre, İmamoğlu’nun önümüzdeki günlerde de aralarında Sinop, Karabük, Tunceli, Artvin, Giresun ve Hakkari’nin de bulunduğu 15’ten fazla şehri ziyaret etmeyi planladığı öğrenildi.

İLK DURAK KASTAMONU

İmamoğlu söz konusu ziyaretlere bugün başlıyor. İmamoğlu’nun ilk durağının Kastamonu olacağı öğrenildi.

CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ”İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız @ekrem_imamoglu’nu Kastamonu’da ağırlamaya hazırız. Milletin iradesine sahip çıkmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Anadolu'ya çıkıyor. İşte İmamoğlu'nun gideceği iller...

İmamoğlu’nun Kastamonu programı şöyle:

Öztürk Yılmaz: Erdoğan’ı seçimle oradan indirmezsem namussuzum Öztürk Yılmaz: Erdoğan’ı seçimle oradan indirmezsem namussuzum

İstanbul’da nüfusu fazla olan illere çeşitli yardımlarda bulunan İBB, aynı zamanda bu şehirlerde terminal, pazar yeri, altyapı gibi çeşitli yatırımlara da imza atıyor. İmamoğlu’nun, inşası tamamlanan yatırımların açılış törenlerine katılarak, vatandaşla da bir araya geleceği belirtiliyor. İmamoğlu, son olarak Ekim ayında da İBB’nin yapımına katkı ve destek verdiği Divriği Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin açılışına katılmıştı.