banner116
banner92

Sinem isyan etti

Galatasaraylı Arda Turan’la yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Sinem Kobal, yeni dizisinin setinde yönetmenine isyan bayrağı açtı

Sinem isyan etti
banner94
banner26

Başrolü Burak Özçivit, İpek Karapınar, Merve Boluğur, Birkan Sokullu ve Ebru Akel"le paylaştığı “Küçük Sırlar” dizisi daha ekrana gelmeden set yoğunluğu nedeniyle sorunlar başladı. Sinem Kobal, Su isimli bir genç kızı canlandırdığı dizinin ilk bölümü olması nedeniyle yönetmenin fazla titiz davranıp sahneleri sürekli tekrar çekmesine sinirlendi. Yapımcılığını Tim”s Productions"un üstlendiği dizinin geçen günkü çekimi gece yarısı başlayıp sabaha karşı bitince yönetmen Kerem Çakıroğlu"la Kobal, arasında gergin anlar yaşandı.

Yoğun çalışma hasta etti
Bu kadar çok tekrar sahnenin çekilmesine anlam vermediğini ifade eden Kobal"ın yoğun çalışması sebebiyle üşüttüğü ve boğazının şiştiği belirtildi. Daha önce “Kavak Yelleri”, “Derdest” ve “Bir Bulut Olsam” dizilerini yöneten Çakıroğlu ile Kobal arasındaki gerginlik sebebiyle yapım şirketinde toplantı yapılmasına karar verildi. Yapılacak olan toplantıda Kobal"ın sahnelerin çok tekrar çekilmesi nedeniyle yapımcı Timur Savcı"ya da isyan bayrağını açtığı öğrenildi. Ünlü Amerikan dizisi “Gossip Girl”den esinlenilerek hayata geçirilen dizinin senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Aylin Alıveren kaleme alıyor.

Milliyet

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2010, 15:11
banner118