banner339
banner313

Deniz artık 'o şahıs' oldu

'Deniz Seki hapisten çıktığında ne ne olacak?' sorusuna "Allah ne yazdıysa" diye cevap veren ünlü klarnetçi "Zamanı gelince o şahıs ve ben açıklama yapacağız" dedi ..

Deniz artık 'o şahıs' oldu
banner401
banner427

Ailesiyle de görüşmüyorum
Deniz Seki, fırtınalı bir aşk yaşadığı Hüsnü Şenlendirici için 'üçüncü tekil şahıs' oldu! Cezaevindeki Deniz Seki ile yasal prosedürler yüzünden görüşemediğini belirten Şenlendirici, "O şahsın ailesiyle de görüşmüyorum. Zamanı gelince o şahıs ve ben açıklama yapacağız" dedi. Şenlendirici, Seki'nin kardeşinin sert sözleri için de, Gençliğine verdim" yorumunu yaptı.

İçerideki insan üzülüyor
Seki'nin ailesinin ilişkiyi nasıl etkileyeceği sorulunca, "İki gönül bir olunca samanlık seyran olur" ifadesini kullanan Hüsnü Şenlendirici şöyle devam etti: İçerideki insan zor günler yaşıyor ve üzülüyor. Ona söz verdim, konuşmam. Cezaevinden çıkınca da kısmet... Allah ne yazdıysa o olur!

Bu medya seni bozuyor Hüsnü
Hüsnü Şenlendirici, Okay Temiz için düzenlenen 'Ustalara Saygı' gecesine katıldı. Temiz, sahnede kendisine eşlik eden Şenlendirici'ye, "Bu medya seni bozuyor, bir türlü sanatla ilgili çalışma yapamıyorsun" diye takıldı.

SABAH

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2009, 10:02
banner218