banner83

"Bir anda 5 kişi olduk"

İkiz bebek bekleyen Gülben Ergen, hamilelik sırasında yan gelip yatmayı sevmediğini ve çalışmak istediğini anlattı...

banner94
banner26

Bir TV programına konuk olan Gülben Ergen, ikiz bebeklerine hamile olmasına karşın çalışmalarına ara vermediğini belirtti.

Ergen, "Hamileliği o kadar canlı yaşayan birisiyim ki 'Ayağını uzat dinlen, aa konser mi veriyorsun?' falan dedikleri zaman çok üzülüyorum. Bu albümün de son evrelerini öyle geçirdik. Çünkü albüm sırasında aldık haberi. Şarkı söylemek çok güzel bir şey" diye konuştu.

'Uzun Yol Şarkıları' isimli bir albüm çıkaran Gülben Ergen, konser provası sırasında katıldığı programda, çalışmaktan yorulmadığını belirterek "Aksine ben kendimi işimi yaptığım, şarkı söylediğim zaman çok iyi hissediyorum. Ben hamileliği de böyle algılıyorum. Atlas'a hamileyken de böyleydim. İşlerim vardı, konserlerim devam ediyordu. Hamilelik yan gelip yatmak demek değil benim için. Çünkü çok daha enerjik hissediyorum" şeklinde konuştu.

"5 KİŞİ OLDUK"

Yekta Kopan'ın "Ne olacak şimdi, evde 3 tane erkek mi olacak?" sözleri üzerine Ergen, "Sormayın, 5 olduk birden bire. Herşeyi iki görüyorum diyorum o yüzden. Allah sağlık versin inşallah, o zamana kadar iyi gitsin herşey. Çok güzel olacağını düşünüyorum ama. Biz de ikiz olacağını duyunca çok şaşırdık" ifadesini kullandı.

Sabah

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2009, 13:21

banner102