banner339
banner313

Bakan Pakdemirli müjdeleri tek tek sıraladı! Hem girişimciler hem de gençler için hibe desteği geliyor

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli girişimcilere ve gençlere desteklerini duyurdu. IPARD-2 Programı 11. proje çağrısına çıkıldığını duyuran Bakan Pakdemirli, girişimciler için 40 milyon avroluk bütçeyi açıkladı. Bakan Pakdemirli gençler içinse "2 bin projeye 200 milyon TL hibe desteği vereceğiz" dedi.

Bakan Pakdemirli müjdeleri tek tek sıraladı! Hem girişimciler hem de gençler için hibe desteği geliyor
banner504


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli girişimcilere ve gençlere yeni müjdeleri sıraladı. Girişimcilere IPARD-2 Programı 11. proje çağrısına çıkıldığını duyuran Bakan Pakdemirli, "Uygun bulunan projelere 40 milyon avro bütçeyle yüzde 55 ile yüzde 65 arasında hibe desteği sağlayacağız" dedi.

Ayrıca Bakan Pakdemirli projelerin 19 Ocak–11 Mart 2022 tarihleri arasında TKDK İl Koordinatörlüklerine teslim edilebileceğini de ifade etti. Bakan Pakdemirli girişimciler için verdiği müjdeli haberde şunları dile getirdi: "Girişimcilerimize müjdemiz var. IPARD-2 Programı 11. Proje Çağrısına çıkmış bulunuyoruz. Uygun bulunan projelere 40 milyon avro bütçeyle %55 ile %65 arasında hibe desteği sağlayacağız. Destek bizden, üretmek sizden. Yatırım yapmak isteyen girişimcilerimiz hemen projelerini hazırlayabilir, 19 Ocak–11 Mart 2022 tarihleri arasında TKDK İl Koordinatörlüklerine teslim edebilirler." 

GENÇLERE HİBE DESTEĞİ 
banner218