Aydın'ın Efeler ilçesi İzmir karayolu üzerinde bulunan ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı Mimar Sinan Mahallesi otoban girişi iki ayı aşkın bir zaman sonra nihayet açıldı. Giriş 11 Temmuz'da tamirat gerekçesiyle kapatılmıştı.

Vatandaşların bu noktada çevre yoluna ulaşamamaları sıkıntıya neden olurken Aydınpost Genel Yayın Yönetmeni Erman Çetin'de bugünkü köşe yazısında girişin ne zaman açılacağını sormuştu.

"İki aydan fazla süredir çevre yolunda tünel mi yapıyorsunuz? Ne bitmez tamiratmış bu?" diyerek duruma vatandaş adına tepki gösteren Çetin yazısında, "Çevre yolu ve otoban yoluna bağlanamayan Aydın halkı ne çekti bu yaz sizden! Kulaklarınız çınlamıştır herhalde! Çevre yolu ve bağlantısındaki bir asfalt yenilemeyi dahi beceremeyen beceriksizler. Siz de haklısınız Bu şehrin sahibi yok! Ak Parti milletvekilleri bu sıcakta çarşı pazar gezmek güzel olmasına güzel de İki aydan fazla süredir yol yok, yol! Siz çakarlı arabalarla vız vız geziyorsunuzdur belki Fakat bilin Aydın halkı bütün yaz bu çalışma nedeniyle eziyet çekti. Hala daha çekiyor! Çevre yolu tamiratı bile bu kadar uzun sürdüğüne göre Aydın-Denizli Otoyolu 2025’e kalırsa görürsünüz." ifadelerine yer vermişti.

Ahilik Haftası kutlamaları Çine’deki esnaf ziyaretleri ile devam etti Ahilik Haftası kutlamaları Çine’deki esnaf ziyaretleri ile devam etti

Erman Çetin yazdı: Şaşarım senin aklı perişanına eyy Fatih Atay! Erman Çetin yazdı: Şaşarım senin aklı perişanına eyy Fatih Atay!