• BIST 109.666
 • Altın 156,594
 • Dolar 3,8910
 • Euro 4,5831

  Efeler de terörü kınadı

  05.10.2008 16:46
  Türkiye Kuva-yi Milliye Mücahitler Derneği üyeleri, Aktütün Karakolu’nda 15 askerimizin şehit edilmesini ve terör destekçilerine kınadı.
  Efeler de terörü kınadı
  Efeler de terörü kınadı Efeler de terörü kınadı Efeler de terörü kınadı

  Türkiye Kuva-yi Milliye Mücahitler Derneği üyeleri, Aktütün Karakolu"nda 15 askerimizin şehit edilmesini ve terör destekçilerine kınadı. Türkiye Kuva-yi Milliye Mücahitler Derneği Aydın Şube Başkanı Mustafa Yorulmaz, son zamanlarda artan terör olaylarına karşı Türk milletinin dik duruşunu göstermek için bütün vatandaşlara evlerine ve iş yerlerine Türk bayrağı asmaya davet etti.
  Yörük Ali Efe heykeli önünde Türk Bayrağı açarak dernek adına basın açıklamasını okuyan Türkiye Kuva-yi Milliye Mücahitler Derneği Aydın Şube Başkanı Mustafa Yormaz, teskerenin meclisten geçerek yetkinin askere verilmesini istediklerini belirtti. Ordunun gerekeni yapacağını inandıklarını ifade eden Yormaz, "İran PEJAK'la nasıl mücadele ediyorsa aynı yöntemi bizde uygulayalım. Türk halkının sabrı taşmıştır. Türk halkı artık 'Kanları yerde kalmayacak', 'Gereken yapılacak' gibi sözleri duymak istemiyor. Gereken bellidir. İran dik duruşunu ve cesaretini göstermiştir. İran'ın örnek alınmasını istiyoruz. Artık şehitlerimizin kemiklerini daha fazla sızlatmayalım. Şehit analarının babaların yürekleri daha fazla yanmasın. Bizim ödediğimiz vergilerle mecliste 8 bin YTL maaş alan, eli kanlı teröristlere arka çıkan hatta ileri giderek 'Kardeşim' diyebilen zihniyetleri bir kez daha kınıyoruz. Dik duruşumuzun ifadesi olarak evlerimize iş yerlerimize devletimizin birliği, ülkemizin bütünlüğü Türk halkının birlik ve beraberliğinden asla taviz vermeyeceğimizin göstergesi olarak Türk bayrağı asalım. Türkiye her şeye rağmen büyük bir ülke Türk milleti de asil bir millettir. Bunu dosta düşmana ve tüm dünyaya gösterelim" dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim