Gelen son dakika bilgilerine göre, dünyanın en popüler rapçilerinden biri olan Travis Scott, 'alkollüyken izinsiz mülke girme' suçundan Miami'de tutuklandı.

Gösteri dünyasının en zengin genç kadınlarından biri olan Kylie Jenner ile birlikteliğinden Stormi ve Wolf adında iki çocuğu dünyaya gelen Travis Scott hakkında şaşırtan bir haber ortaya çıktı.

"SENİ SEVİYORUM KARICIĞIM"

Jenner ile ilişkisini noktalayan rapçi Travis Scott bir etkinlikteki konuşması sırasında önce kızına sonrada Jenner'a seslenerek onları sevdiğini söylemişti. Scott konuşmasında "Seni seviyorum Stormi ve seni seviyorum karıcığım" diye hitap etmişti.

TUTUKLANDI

Çin'de akılalmaz anlar: Çöken köprüden düşen araçların içindeki 12 kişi öldü, 31 kayıp Çin'de akılalmaz anlar: Çöken köprüden düşen araçların içindeki 12 kişi öldü, 31 kayıp

Gerçek adı Jacques Bermon Webster olan Scott, mahkeme kayıtlarına göre Perşembe günü sabah 4.35 civarında Turner Guilford Knight Cezaevi'ne yerleştirildi.

KEFALET SUNDU

Daily Mail'de yer alan bilgilere göre; 33 yaşındaki rapçi, 500 doları izinsiz girme suçundan, 150 doları ise düzensiz sarhoşluktan olmak üzere 650 dolarlık kefalet sundu ve serbest bırakıldı.

Kefalet, izinsiz giriş ücreti için 500 dolar (394 £) ve düzensiz sarhoşluk için 150 dolar (118 £) olarak hesaplandı.