Demet Akalın, Bodrum’da bulunan bir mekanda sahne aldı. Şarkı söylediği esnada mekanda kendisine ikram edilen içeceği beğenmeyince garsonun kafasından aşağıya döktü. Bu hareket sonrası Demet Akalın'a tepki yağdı. O garson ise günler sonra sessizliğini bozdu.

MSB: 5 terörist etkisiz hale getirildi MSB: 5 terörist etkisiz hale getirildi

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da sahneye çıkan Demet Akalın, sipariş ettiği içkinin tadını elma suyuna benzetince garsonun başından aşağı dökmüştü. Demet Akalın’ın bu hareketi, birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisine neden oldu.

Tepkilerden sonra açıklama yapan Demet Akalın, kendini savundu:

"Gurbetçi müşteriler istiyor"

“O gecede personel şefinin kendisi ‘dök dök’ diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşteriler de şampanyaları zaten garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor. 10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı.”

Açıklamasından sonra daha çok eleştiri alan Akalın'ı, başından aşağı şampanya döktüğü garson korudu.

"Onur ve gurur duydum"

Demet Akalın'la çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan garson, durumdan memnun olduğunu dile getirdi:

"Solistimiz ile 2018 yılından bu yana çalışıp ,birçok yeni proje ve sahnede de birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim.

"Aşağılık bir durum değil"

Bu durum tamamen espri amaçlıdır.  Yıllardır plaj konserlerinde yaptığımız bu şampanya olayı aşağılık bir durum içeren bir şey barındırmamaktadır."