CHP'li Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş ile İyi Partili İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya'nın geçtiğimiz günlerde telefonda tartıştığı ortaya çıktı.

Germencik'te CHP'li Belediye Meclis Üyesi İsmail Çelik'in oğlunun sünnetine CHP Germencik yönetimiyle katılan İyi Partili İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya'ya telefonda sert çıktığı öğrenilen CHP'li Fuat Öndeş'in sinirlerinin gergin olduğu ve CHP Germencik İlçe Yönetiminin de düşmesi için düğmeye bastığı öğrenildi.

4 YÖNETİCİYE İSTİFA EDİN, YÖNETİMİ DÜŞÜRÜN TEKLİFİ GİTTİ

Aydın’da kaçak avcılığa geçit verilmiyor Aydın’da kaçak avcılığa geçit verilmiyor

İyi Partili İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya'nın CHP'li Germencik Meclis Üyesi İsmail Çelik'in oğlunun sünnet cemiyetine CHP Germencik örgütüyle gitmesine sinirlenen Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş'in CHP Germencik İlçe yönetimindeki Çisem Erkek, Onur Kocabaş, Ali Erol, Turan Altıntaş ve ismi açıklanmayan üç isme istifa edin yoksa yakınlarınızın belediyedeki işlerine son verilecek tehdidinde bulunulduğu konuşuluyor.

CHP Germencik ilçe yönetimini düşürmek için uğraş verdiği öğrenilen Belediye Başkanı Fuat Öndeş'in sinirlerinin gergin olduğu ve bir türlü sakinleşmediği gelen bilgiler arasında.