free vpn ücretsiz vpn
 • BIST 91.686
 • Altın 211,744
 • Dolar 5,3854
 • Euro 6,1343

  Çerçioğlu, “Ben onun acemiliğine veriyorum”

  09.10.2018 11:14
  AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un Bafa Gölü ve çevresinde yapılan yatırımlarla ilgili açıklamalarına cevap veren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu “Ben onun acemiliğine veriyorum, çok acemice yapılmış bir açıklama” dedi.
  Çerçioğlu, “Ben onun acemiliğine veriyorum”
  Çerçioğlu, “Ben onun acemiliğine veriyorum” Çerçioğlu, “Ben onun acemiliğine veriyorum” Çerçioğlu, “Ben onun acemiliğine veriyorum”

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu amaçlarının Aydın’ı dünyanın her yerinde tanınırlığını arttırmak olduğunu ifade ederek “Belediye başkanlarının bir görevi de seçildiği kentin tanıtımını yapmaktır. Hem yabancı turistlere, hem de yerli turistlere. Bizim Serçin’e ciddi yatırımlarımız var. Elbette iktidarın da yatırımı olmuştur. Ondan önceki iktidarların da yatırımı olmuştur. Biz Kuşadası, Arapapıştı, Didim’inde tanıtımını yapıyoruz. Turizm açısından tanıtımı gerçekten önemsiyorum. Aydın’da 23 tane ören yeri var. Bunların tanıtımını Turizm Bakanlığı da yapıyor, bizler de yapıyoruz. Takdir edersiniz ki bu tanıttığımız ören yerleri çok önceden yapılmış yerler. Yani bunları tanıtmayalım mı biz, bu zihniyetle hareket edersek. Çok acemice yapılmış bir açıklama, ben onun acemiliğine veriyorum. Biz kimin hizmet ettiğine bakmayız. Bunu iktidar yapmış, büyükşehir belediyesi yapmış, ilçe belediyesi yapmış. Veya onlardan önceki iktidarlar yapmış. Amaç Aydın’ın tanıtımıysa, hepsini tanıtmayı hedefliyoruz” dedi. 

  Diğer Haberler
  ÖNE ÇIKANLAR
  1/20
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim