Sosyetenin tanınmış isimlerinden, Bennu Gerede'nin eski eşi Cem Büyükhanlı yaşamını yitirdi. Ünlü fotoğrafçı, kısa bir dönem evli kaldığı Büyükhanlı'nın vefat haberini sosyal medya hesabından duyurdu.

Büyükhanlı Holding'in varislerinden Cem Büyükhanlı (49) çarşamba akşamı hayatını kaybetti. Akciğerlerindeki rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören, yaklaşık bir hafta önce taburcu edilen Cem Büyükhanlı evinde ölü bulundu. 

Cenaze töreni bugün. Cem Büyükhanlı, Zincirlikuyu Camii’nde öğle vakti kılınacak namazın ardından aile kabristanında toprağa verilecek. 

Bu ani ölüm ailesini, sosyeteyi, eski eşleri; Bennu Gerede, Merve Çolak ve bir süre aşk yaşadığı Zeynep Tunuslu ile Zeynep Çavuşoğlu’nu şok etti.

Bennu Gerede, 2010 yılında nikâh masasına oturduğu, 15 ay evli kaldıktan sonra boşandığı Cem Büyükhanlı'nın vefat haberini Instagram hesabından duyurdu.

'PARLAYAN BİR IŞIKTIN'

"Sevgili Cem, sen gerçekten parlayan bir ışıktın, olağanüstü yetenekli. Ancak ağır bir acı yükü taşıyordun. Çok büyük acı çeken bir ruh, kafese kapatılmış bir hayvan gibiydin, bu dünyanın taşıyamayacağı kadar uçsuz bucaksızdın."

"Bu dünyada birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarım ve umarım bir sonraki yolculuğunda aradığın sevgiyi ve huzuru bulursun. Kalbimde sonsuza kadar özel bir yerin olacak. Huzur içinde yat."

Cem Büyükhanlı’nın sessiz sedasız evlenip ayrıldığı Merve Çolak duygularını şöyle dile getirdi:

"Çok sevdim, çok kıskandım, çok hırpaladım. Kavga ettik, barıştık."

'O BENİM YUVAMDI'

"Evlendik, boşandık. Artık bir daha Cem’i göremeyeceğime inanamıyorum. Onun salaklığı yüzünden çok ayrı kaldık. Şimdi çekip gitti, çok kızgınım. O benim yuvamdı."

'EN İYİ ARKADAŞIM'

2017’de aşk yaşadığı Zeynep Çavuşoğlu, Cem Büyükhanlı ile fotoğrafını paylaşıp altına “En iyi arkadaşım, canım büyük oğlum” notunu düştü.

Zeynep Çavuşoğlu daha sonra bir fotoğraf daha paylaşıp altına şu notu düştü: 

"Ben insanlara çok fazla gülümserdim. Sen de çok hırlardın. Sen bana biraz katılaşmayı öğrettin, ben sana biraz daha yumuşamayı."

"Ben sana bağlılığı öğrettim, sen bana zincirlerimi tamamen kırmayı.Ne kadar da haklıymışsın…Benim bu cümlelerime kıl olur.İyi ki"

CEM BÜYÜKHANLI KİMDİR?

Cem Büyükhanlı 1974 yılında Ankara'da doğdu. Cem Büyükhanlı, Büyükhanlı Holding'in varisi olarak tanınıyor.

Peynir alırken dikkat! TZOB Başkanı Bayraktar uyardı Peynir alırken dikkat! TZOB Başkanı Bayraktar uyardı

Cem Büyükhanlı 2010 yılında ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede ile evlendi. Çiftin evlilikleri 15 ay sürdü.