Fatih Karagümrük ile yollarını ayıran Caner Erkin'in yeni durağı merak ediliyordu. Beşiktaş ile adı anılan Caner' siyah beyazlılardan teklif gelmedi. Caner ise yeni takımıyla anlaşmak üzere ve İstanbul'da kalacak.

Caner Erkin yeni takımına imzayı atmaya hazırlanıyor. Karagümrük'ten ayrılan tecrübeli sol bek ara transferde yeni takımına katılacak.

Beşiktaş ile adı anılan 34 yaşındaki oyuncu için siyah beyazlı cepheden açıklamalar gelmişti. Teknik direktör Şenol Güneş, "Caner ile görüşmedik, görüşürsek haberiniz olur" demişti.

Başkan Ahmet Nur Çebi ise, "Hırsını beğendiğim bir oyuncu ancak önümüzdeki 6 maç bitmeden kimseyle görüşmeyeceğiz. Caner şu an gündemimizde yok" ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Erden Timur'a destek Galatasaray'da Dursun Özbek'ten Erden Timur'a destek

Bu belirsizlik dolu açıklamalar sonrası Caner'in yeni durağı belli oldu.Hasan Ali Kaldırım ile yollarını ayıran Başakşehir, Caner ile anlaştı.

Sabah'taki habere göre, Emre Belözoğlu'nun transferine onay verdiği oyuncunun kariyerine İstanbul'da devam etmesi neredeyse kesin.Caner Erkin 1,5 yıl formasını terlettiği Fatih Karagümrük ile 43 maça çıktı ve 1 gol, 10 asistlik istatistik yakaladı.