• BIST 107.303
 • Altın 153,156
 • Dolar 3,7141
 • Euro 4,3624

  Camiler suyu bedava kullanacak

  11.08.2008 13:00
  Belediye Başkanı İlhami Ortekin’in izinli olduğu için Belediye Meclis üyesi Alaattin Durmaz’ın başkanlığını yaptığı Aydın Belediye Meclis toplantısında oy birliği ile alınan karar doğrultusunda Aydın Merkezde cami şadırvanı içerisinde kalan paralı tuvalet
  Camiler suyu bedava kullanacak
  Camiler suyu bedava kullanacak Camiler suyu bedava kullanacak Camiler suyu bedava kullanacak

  Aydın merkezde bundan cami şadırvanı içerisinde yer alan paralı tuvaletler haricinde camilerden su parası alınmayacak.
  Belediye Başkanı İlhami Ortekin"in izinli olduğu için Belediye Meclis üyesi Alaattin Durmaz"ın başkanlığını yaptığı Aydın Belediye Meclis toplantısında oy birliği ile alınan karar doğrultusunda Aydın Merkezde cami şadırvanı içerisinde kalan paralı tuvaletler su abonesi yapılarak camiiler suyu ücretsiz olarak kullanabilecek. Alınan karar ile ayrıca Diyaliz Merkezlerinin ödediği su kullanma ücretleri de işyeri tarifesinden çıkarılarak özel hastanelere uygulanan tarife içine alınacak.
  Aydın Belediye Meclis toplantısının 5.nci gündem maddesinde eski evinden yeni bir başka eve taşınan vatandaşların su aboneliklerini yenilemeden eski aboneliklerini son derece cüzi bir fiyata nakledebilmesinin mümkün hale getirilmesi gündem maddesi de tartışıldı. Konunun Aydın Belediye Meclisi yetkisi dahilinde olduğunu belirten Belediye Meclis Başkanlığını vekaleten yürüten Alaattin Durmaz değişiklikle vatandaşın üzerinden önemli bir yükün kaldırılacağını belirtti. Belediye Meclis üyeleri kararı oy birliği ile kabul ederek yürürlüğe geçirdiler.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim