• BIST 104.620
 • Altın 271,794
 • Dolar 5,7626
 • Euro 6,3455

  Büyükşehir, Yenipazarlı çocuklara yüzme öğretecek

  23.07.2019 18:12
  Yenipazarlı çocuklar, Aydın Büyükşehir Belediyesi’yle Yenipazar Belediyesi’nin ortaklaşa düzenleyeceği kurslarla yüzme öğrenecek.Kursları çocukların eğlenerek yüzme öğrenmeleri ve yaz tatillerini verimli geçirmeleri için düzenlediklerini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, tüm Yenipazarlı çocukları yüzme kurslarına davet etti.Yenipazar Belediyesi önünde kurulan seyyar havuzda düzenlenecek olan kursların kayıtları başladı ve 26 Temmuz’a kadar devam edecek.
  Büyükşehir, Yenipazarlı çocuklara yüzme öğretecek
  Büyükşehir, Yenipazarlı çocuklara yüzme öğretecek Büyükşehir, Yenipazarlı çocuklara yüzme öğretecek Büyükşehir, Yenipazarlı çocuklara yüzme öğretecek


  Yenipazarlı çocuklar, Aydın Büyükşehir Belediyesi’yle Yenipazar Belediyesi’nin ortaklaşa düzenleyeceği kurslarla yüzme öğrenecek.
  Kursları çocukların eğlenerek yüzme öğrenmeleri ve yaz tatillerini verimli geçirmeleri için düzenlediklerini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, tüm Yenipazarlı çocukları yüzme kurslarına davet etti.
  Yenipazar Belediyesi önünde kurulan seyyar havuzda düzenlenecek olan kursların kayıtları başladı ve 26 Temmuz’a kadar devam edecek. Kurslar ise 29 Temmuz - 6 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
  Kurslara katılmak isteyen çocuklar Atatürk Yenipazar Kültür Merkezi ve Yenipazar Belediyesi önüne kurulan bankolarda kayıt yaptırabilecek.

  Büyükşehir, Yenipazarlı çocuklara yüzme öğretecek

  Büyükşehir, Yenipazarlı çocuklara yüzme öğretecek
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim