Pazar günü (bugün) hem Ramazan Bayramı’nın üçüncü günü, hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hem de yeni filminiz ilk kez izleyiciyle buluşacak. Bu üç güzel heyecanın bir araya gelmesi size ne hissettiriyor?

- Ezgi Şenler: Üç farklı heyecanın bir günde toplanması gerçekten büyük tesadüf. Hem bayram, hem Atatürk’ün tüm dünyaya armağan ettiği ve kaç yaşında olursak olalım çocuk gibi hissettiğimiz 23 Nisan. Büyük gurur. Hem de filmimiz ekranda olacağı için çocuk bayramına yakışır bir heyecan var içimde. Çocuk gibi sabırsız ve mutluyum!

- Oğuz Peçe: Öncelikle herkesin bayramını kutluyorum. Sevdiklerimizle yan yana, felaketlerden uzak huzurlu bayramlar görmeyi diliyorum. Malum son zamanlarda hepimizi derinden sarsan deprem felaketinden dolayı buruk bir bayram geçiriyoruz. Filmimizle bu zor günlerde seyircilerimizi bir nebze de olsa gülümsetebilmeyi umuyorum. Yayın tarihimizin 23 Nisan’a denk gelmesi tesadüfüyle içimizdeki çocuğa dokunup 2 saatliğine çocuklaşalım ve tüm kaygılarımızı sorunlarımızı kenara atıp mutlu olalım.