• BIST 109.330
 • Altın 155,771
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Böyle bando görülmedi

  17.08.2009 17:01
  Avrupa’nın en büyük Aquaparklı oteli olan 3 bin 500 kişi konaklama kapasitesine sahip Aqua Fantasy’de haftada bir gün bir gösteri yapan bando takımı kuruldu.
  Böyle bando görülmedi
  Böyle bando görülmedi Böyle bando görülmedi Böyle bando görülmedi

  Bandoda, Otel Genel Müdür ve Müdür Yardımcıları ile tüm departmanların müdürleri yer alıyor.
  Türkiye"nin en büyük, Avrupa"nın ise Aquaparklı en büyük oteli olan 3500 kişi konaklama kapasitesine sahip Kuşadası- Selçuk arasındaki Pamucak"ta kurulu Aqua Fantasy"de, Türkiye"nin en ilginç bandolarından birisi, haftada bir gün animasyon sahnesine çıkıyor. Bandoyu ilginç kılan ise çalanların tamamının otelin Genel Müdürü ve Genel Müdür Yardımcıları da dahil olmak üzere yönetim kademesindeki müdürlerden oluşması.Otelin Genel Müdürü Haluk Alay ve Su Parkı Müdürü Muharrem Atilla, davul çalma görevini üstlenirken, Genel Müdür Yardımcısı Murat Üner ise solo trampette görev alıyor. Boru takımında Ön Büro Müdürü Sebahattin Mert, Operasyon Müdürü Ertuğrul Uzak, Bilgi İşlem Müdürü Onur Yapıcı ve SPA Müdürü Alper Uyar görev alıyor. Trampete ise Yiyecek İçecek Müdürü Ali Çağlı, Teknik Müdür Osman Cengiz, Katlar Müdürü Gülcan Tüfekçi var. Zilde ise Personel Müdürü Bülent Türkoğlu ile Kalite Müdürü Ali Karayiğit görev yapıyor.
  Animasyon sahnesinde gösteriye çıkan Bando Takımında yer alan otel yöneticilerinin isimleri ve görevleri anons edilince, özellikle yabancı konuklar beklemedikleri bu şov karşısında alkışlarını daha da kuvvetlendiriyorlar. Konuklar bando takımını aracılığı ile otel yöneticilerini tanıma olanağı da buluyorlar.


  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim