Kesin aday listesi Resmi Gazete'de yayımlandı Kesin aday listesi Resmi Gazete'de yayımlandı

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı adaylığı için halkla ilişkiler çalışması yürüttüklerini söyleyerek, "Bizim iki belediye başkanımız ne kadar masum o da tartışılır."

İmamoğlu ve Yavaş’ın Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda halkla ilişkiler çalışması yürüttüğünü iddia eden Özcan, “Bunu Sayın genel başkanımız, Sayın Akşener de partililer de biliyor.”

Bizim iki belediye başkanımız ne kadar masum o da tartışılır. Bir sinyal verdikleri için mi Sayın Akşener bu isimleri ortaya attı? Ben bu konunun cevabını da çok merak ediyorum.

İki Belediye başkanının da bir bir buçuk yıldır Cumhurbaşkanı adayı olmak için değişik PR (halkla ilişkiler) çalışmaları yaptığını sağır sultan da biliyor. Bunu sadece kimse dillendiremiyor.

Bunu Sayın genel başkanımız da, Sayın Akşener de, partililer de biliyor. Değişik PR çalışmaları yaptılar. Ben Sayın Akşener’in durup dururken bu iki ismi ortaya atmış olabileceğini tecrübeli bir siyasetçi olarak düşünmüyorum.