ATV ekranlarına bir dönem damga vuran ve Perşembe akşamların vazgeçilmezi haline gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları seyirciden tam not almayı başarmıştı.

2-miJG

Özellikle son sezonda güzel oyuncu Hilal Altınbilek ve başarılı oyuncu Murat Ünalmış’ın performansı seyirciyi mest etmişti.

3-ebmD

Final yaparak ekranlara veda eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir Yaman karakterini canlandıran usta oyuncu Murat Ünalmış çok iddialı bir projeyle ekranlara geri dönüyor.

4-P3YQ

Başrollerini Melis Sezen ve Murat Ünalmış'ın paylaştığı Gülcemal dizisinin tanıtım filmi ilk andan itibaren büyük ilgi görürken Bir Zamanla Çukurova hayranlarını büyük heyecan sardı.

46 yaşındaki Shakira verdiği pozlarla şaşırttı 46 yaşındaki Shakira verdiği pozlarla şaşırttı

5-jX0q

Gülcemal dizisi, nefretle başlayan bir aşkı konu alınırken, yayın tarihi henüz netlik kazanmış değil.

6-JgKo

Murat Ünalmış ve Melis Sezen'in paylaştığı Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı isimlerin başrollerinde rol aldığı Gülcemal dizisinin yayın tarihi şimdiden merak konusu haline geldi.

7-53Fu

Konusu ve oyuncularıyla sosyal medyada çok konuşulan dizi; annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile güzeller güzeli Deva'nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor.

8-xFUJ

9-SSfX