• BIST 108.667
 • Altın 152,986
 • Dolar 3,8263
 • Euro 4,5051

  BBP divan toplantısı yapıldı

  29.12.2008 12:19
  Büyük Birlik Partisi (BBP) Aydın İl Teşkilatı’nda yapılan BPP İl Divan Toplantısı’nda partiye yeni katılan üyelere partili yöneticiler tarafından rozet takıldı.
  BBP divan toplantısı yapıldı
  BBP divan toplantısı yapıldı BBP divan toplantısı yapıldı BBP divan toplantısı yapıldı

  Toplantıya BBP MKYK eski üyesi Ali İhsan Yılmaz, BBP İl Başkanı Mehmet Yeter, Merkez İlçe Başkanı Ertan Gökçe, Söke İlçe Başkanı Namık Aktaş, Çine İlçe Başkanı Ergüven Özcem, Nazilli İlçe Başkanı Ahmet Atay, il merkezi ve ilçelerden gelen yönetim kurulu üyeleri katıldı.
  Toplantının açılışında konuşan BBP İl Başkanı Mehmet Yeter, "BBP büyük partiler içerisinde küçük görünen olabilir. Ancak özgün ağırlığı büyüktür. Milletimizi BBP'nin başlattığı güvenlik, özgürlük ve refah projesine destek olmaya çağırıyoruz. BBP gayri meşru beslenen bir parti değil, iktidarı milletle arzulayan bir cemiyet oluşumudur. Tüm dünya Müslümanları ve soydaşlarımız kardeşimizdir" dedi.
  İnsanların değerlerini seçemediği kavramlar olduğuna işaret eden MKYK eski üyesi Ali İhsan Yılmaz, “Kendini güçlü hissedenler bu güçlerini kan dökmekle kazanıyor. Bizi bizden uzaklaştıran kendi şuursuzluğumuzdur. Yabancı güçler bunu sadece destekliyor. Düzensizliği düzeltecek olan devlet, sivil toplum örgütleri, dernekler gibi kurumlardır. Bizlere düşen bu tür yerlerde aktif olarak bulunmaktır. Sosyalleşme adına biraz daha gayret göstermeliyiz. Bugün birbirine boyun eğen yarın başkasına boyun eğer. Biz dik durmalıyız” diye konuştu.
  Toplantıda yapılan konuşmaların ardından BBP"ye üye olan yeni partililere MKYK eski üyesi Al İhsan Yılmaz ve İl Başkanı Mehmet Yeter tarafından parti rozetleri takıldı. Rozet takma töreninin ardından BBP yöneticileri yeni partililerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim