Baharin Kadrosuna Surpriz Bir Isim Dahil Oluyor 6U4X

Her Salı yepyeni bölümleriyle ekrana gelen ve her bölümü büyük merak uyandıran Bahar dizisinin bu haftaki yeni bölümü de merak ediliyor. Ancak Bahar severleri üzecek bir gelişme yaşandı. Bahar dizisi bu hafta tekrar bölümüyle ekranda olacak. Peki, Bahar dizisi yeni bölüm neden yok? Show TV Bahar yeni bölüm neden yayınlanmadı? Bahar dizisi yeni bölüm ne zaman? Bahar 12. bölüm hangi gün, saat kaçta? Bahar bitti mi, final mi yaptı? Bahar neden tekrar bölüm verdi? Bahar 7 Mayıs’ta yok mu? İşte detaylar…

BAHAR DİZİSİ BU AKŞAM TEKRAR BÖLÜMÜYLE EKRANDA OLACAK

Başrollerinde Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy’un yer aldığı Bahar dizisi ilk bölümünden bu yana çok sevildi. Dizinin her bölümü kaçırılmadan takip edilirken gözler bu akşamki yeni bölüme çevrildi. Ancak Bahar’ın yeni bölümünü bekleyenlere üzücü bir haber geldi. Bahar dizisi 7 Mayıs 2024 Salı(bu akşam) tekrar bölümüyle ekranda olacak.

Serdar Ortaç: Annem bize Kürtçe öğretirdi, konuşmazdık Serdar Ortaç: Annem bize Kürtçe öğretirdi, konuşmazdık

BAHAR 12. BÖLÜM NE ZAMAN?

Sevilen dizi Bahar’ın yeni bölüm tarihi araştırılıyor. Bu hafta tekrar bölümüyle ekrana gelecek olan Bahar’ın 12. bölümü ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Bahar dizisinin bu akşam ekrana gelmesi beklenen yeni bölümünün çekimleri yetişmemiş. Bu sebeple sevilen dizi tekrar bölümüyle ekrana gelecek. Bahar dizisinin yeni bölümünün 14 Mayıs 2024 Salı akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında olması bekleniyor.