2 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak LPG indirimiyle birlikte 3 Mayıs 2024 tarihinde mutfak tüplerinde de 36 TL'ye varan bir indirim yapılacak. Bu indirimle birlikte mutfak tüpü fiyatlarında önemli bir düşüş bekleniyor.

Büyü bozma ve muska yalanıyla dolandırıcılık... Kapıdaki tabela şaşkına çevirdi Büyü bozma ve muska yalanıyla dolandırıcılık... Kapıdaki tabela şaşkına çevirdi

Aygaz, İpragaz ve Milangaz markalarının 12 kg mutfak tüplerinde geçerli olacak indirim 2 veya 3 Mayıs 2024 tarihinden itibaren başlayacak ve satış noktalarında yerini alacak.

Şu anda Ankara'da 700 TL civarında satılan 12 kg mutfak tüpü, gelecek indirimle birlikte 36 TL daha ucuzlayacak. Bu da yeni fiyatının 664 TL civarında olmasını sağlayacak.

12 kg mutfak tüpü fiyatlarında yaşanacak bu indirimle birlikte, ilden ile değişiklik gösteren fiyatlar en az 35 TL düşüş yaşayacak. Bu durum, mutfak tüpü kullanıcıları için önemli bir tasarruf sağlayacak.

İndirim kapsamında 2 kg piknik tüplerinde de 5 - 8 TL arasında bir düşüş bekleniyor. Bu sayede piknik tüpleri de daha uygun fiyatlarla satışa sunulacak.

Mutfak tüpü fiyatları ve diğer LPG ürünlerindeki indirimlerle ilgili güncel bilgileri takip etmek için markaların resmi satış noktalarını ziyaret etmeyi unutmayın!

Kaynak: f5haber