banner339
banner391
banner274

Sosyal tesisler İncirliova’nın çehresini değiştirecek

Belediye Başkanı Gürşat Kale; “İlçemize kazandırdığımız Park İncirliova’dan sonrasında mahallelerimizin ihtiyaçlarına yanıt verecek olan sosyal tesislerimiz tamamlandığında ilçemizin çehresi değişecektir” dedi.

Sosyal tesisler İncirliova’nın çehresini değiştirecek
banner353

 İncirliova Belediye Başkanlığı tarafından Yazıdere, Sandıklı ve İkizdere mahallelerinde yapımı devam eden sosyal tesislere ilişkin bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Gürşat Kale; “İlçemize kazandırdığımız Park İncirliova’dan sonrasında mahallelerimizin ihtiyaçlarına yanıt verecek olan sosyal tesislerimiz tamamlandığında ilçemizin çehresi değişecektir” dedi.

Başkan Kale; içerisinde yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, köy kahvesi, doktor odaları, düğün alanları, spor üniteleri, kafeterya, dinlenme ve yeşil alanların bulunduğu sosyal tesislerin yıl sonuna kadar tamamlanarak ilçe halkının hizmetine sunulacağını söyledi.

“Yıllardır Biriken Sorunlara Çözüm Üretiyoruz”

 

İlçe merkezinden uzak olan mahallelerde bulunan düğün alanları, okul ve camilerin eksikliklerini de gideren İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale; “İlçe merkezinden uzak olan yerleşim birimlerimizdeki okul, cami ve düğün alanlarımızın fiziki şartlarını iyileştiriyoruz. Bazı, yerlerde eksik olan, yemekhane, lavabo, çevre düzenlenmelerinin yapılması, istinat duvarlarının örülmesi, oturma alanlarının genişletilmesi ile boya ve badana gibi işlerin yapımını aralıksız sürdürüyoruz. Elimizdeki kısıtlı imkanlara karşın, mahalle muhtarlarımız ile vatandaşlarımızdan gelen taleplere yanıt vererek yıllardır biriken sorunlara çözüm üretiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2016, 11:45
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k