banner83

Söke Belediyesi Soma'daki acıyı paylaştı

Söke Belediyesi personeli, Soma’da hayatını kaybeden işçiler için siyah kurdele taktı.

Söke Belediyesi Soma'daki acıyı paylaştı
banner94
banner26

Belediyenin şantiye ekibi, elim olayda hayatını kaybeden maden işçileri için saygı duruşu yaparak güne başladı. Belediye-İş Sendikası’na bağlı işçiler yurt genelindeki iş bırakma eylemine katılırken; belediyenin temizlik, su ve kanalizasyon gibi rutin işlerinde görevli personel işlerine devam edecek. 
Söke Belediyesi merkez binasındaki personel ve dış birimlerdeki personeli sabah saatlerinde Soma’da yaşanan acı olay nedeniyle siyah kurdele taktı. Söke Belediyesi şantiyesinde görevli personel ise güne hayatını kaybeden maden işçileri anısına saygı duruşu yaparak güne başladı. Belediye-İş Sendikası Söke temsilcisi Bayram Keçe ve Temizlik İşleri Müdürü Yunus Özyol yaptıkları kısa konuşmalarda “Tüm Ulusumuzun başı sağ olsun. Soma’daki acıyı paylaşıyoruz” dedi.

banner103

“ACIYI PAYLAŞIYORUZ”
Somada büyük bir acı yaşadık, yaşıyoruz. Kazanın bilançosu her geçen saat artıyor. Ulusal yas ilan edilmesiyle Söke Belediyesi olarak 19 Mayıs etkinlik programını iptal ettik. Acıya bizlerde orta olduğumuzu belirtmek adına Söke Belediyesi olarak siyah kurdele taktık. Bu vesileyle Soma’da ölenlere rahmet, geride kalanlara sabır diliyorum. Tüm Ulusumuzun başı sağ olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 17:34

banner102