banner4

Nazilli Ticaret Odası üyelerine kredi desteği

Finansbank ile Nazilli Ziraat Odası arasında oda üyelerinin bankanın kredi ürünlerinden daha avantajlı koşullarda yararlanmasını sağlamak üzere protokol anlaşması imzaladı.

Nazilli Ticaret Odası üyelerine kredi desteği
banner26

İmza protokolüne Finansbank Tarım Bankacılığı Bölüm Yöneticisi Hakan Çağlar da katıldı. Nazilli Ziraat Odasına üye firmaların Finansbank’ın kredi ürünlerinden daha avantajlı olarak yararlanmasını sağlamak amacıyla yapılan protokol anlaşması ile üye çiftçiler masraf, zaman kaybı ve operasyonel maliyetlerden kurtulmuş olacak. İmzalanan protokole Finansbank Nazilli Şube Müdürü Mehmet Bilge Cengiz ile Nazilli Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü imza attı. Nazilli Ziraat Odası toplantı salonunda düzenlenen protokol imza törenine Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile Finansbank Tarım Bankacılığı Bölüm Yöneticisi Hakan Çağlar, Ege Bölge Müdürü Tuncay Aşık, Tarım Satış Bölge Yöneticisi Mehmet Karagöz, Tahsis Bölge Yöneticisi Tahir Aydemir ve Şube Tarım portföy yetkilisi Hasan Akol katıldı.

‘HERKESE BİR FİNANSÇI LAZIM’

İmza töreninde anlaşmayı değerlendiren Finansbank Nazilli Şube Müdürü Mehmet Bilge Cengiz; “Finansbank olarak daima müşterilerimize klasik bankacılık hizmetlerinden fazlasını sunabilme ve Türkiye’nin finansçısı olma hedefiyle çalışıyoruz. Bu nedenle Türkiye’de müşterilerine toplamadan, çarpmadan, klasik bankacılık hizmetlerinden fazlasını sunan bir bankacılık anlayışına ihtiyaç olduğu inancıyla ‘Herkese bir finansçı lazım’ diyoruz ve Türkiye’nin finansçısı olma hedefiyle çalışıyoruz. Çünkü Finansbank kurulduğu günden bugüne ‘müşterisinin sorununu çözen, müşterisine yardımcı olan banka’ olarak biliniyor ve tercih ediliyor. Bankamızın hizmet anlayışı da bu düşünceyle şekilleniyor. Ülkemizin büyük hedefleri doğrultusunda Türkiye’nin finansçısı olma misyonu ile çalışıyoruz” dedi.

‘29 FARKLI KREDİ ÜRÜNÜ İLE HİZMET SUNUYORUZ’

Tarım ve hayvancılık sektörünün tüm dünya için olduğu gibi ülkemiz için de çok stratejik bir sektör olduğuna dikkat çeken Cengiz, hizmet katmanlarını oluştururken, sektörün değerine yakışır hale getirmeye çalıştıklarını söyledi. Finansbank’ın hizmet ve ürünleri hakkında şu bilgiler veren Cengiz; “Tarım ve hayvancılık alanında var olan her üretim dalında Finansbank Tarım Bankacılığını görebilirsiniz. Tarım Bankacılığı kapsamında yedi bölgede konumlandırdığımız uzman saha ekibimiz ile çiftçilere birebir tarımsal danışmanlık hizmeti vererek, tüm şubelerimiz aracılığıyla üretimden sofraya kadar tüm bankacılık ihtiyaçlarının çözümüne destek oluyoruz. Tarım ve hayvancılık sektörü içerisindeki bitkisel üretim, hayvancılık, su ürünleri, tavukçuluk, seracılık alanlarına tüm faaliyet kollarına özel 29 farklı kredi ürünümüz ve sektör dinamiklerine uygun tüm bankacılık ürünlerimizle hizmet sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

ÇİFTÇİLERE UYGUN İMKANLAR

Nazilli Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü de, oda olarak çiftçinin menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını söyleyerek; “Nazillili çiftçilerimize uygun vade, teminat ve fiyat ile kredi ihtiyaçlarını karşılaması amacıyla Finansbank ile protokol imzaladık. Tüm çiftçilerimize protokolün hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 16:54

banner79

banner78