banner339
banner274

Nazilli'de Yeni Başkanın İlk Mesajı Ne Oldu?

Çarşamba günü davet edildiği AKP Genel Merkezinde genel başkan yardımcısı Mustafa Ataç tarafından Nazilli ilçe başkanı olarak atanan Ramazan Satılmış gazetemize yaptığı ilk açıklamada birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Nazilli'de Yeni Başkanın İlk Mesajı Ne Oldu?
banner401
banner399

Satılmış Geçmiş dönemde partinin tüm organlarında görev alan partililerin tecrübelerinden faydalanmak için görüşlerini açıklarken,küskünlüklere meydan vermeyeceklerinin altını çizdi.

Çarşamba günü davet edildiği AKP Genel merkezinde yönetimi oluşturmak için yetki alarak ilçe başkanı olarak görevlendirilen Ramazan Satılmış, Ankara dönüşü ayağının tozuyla yaptığı ilk açıklamada kendisinden önce görev yapan başta Yönetim kurulu üyeleri ile,Gençlik ve kadın kolları üyelerine,Mahalle temsilcilerine,sivil toplum kuruluşları ile eski Milletvekillerine teşekkür etti.

Partinin kuruluş aşamasından bu güne kadar hizmet etmiş herkesin görüşüne saygı duyacağını ifade eden Satılmış;” Derleyici ve toparlayıcı olacağız. Öteleyici ve yıkıcı olmayacağız bütünleştirici olacağız.Genel Merkezimizin bana vermiş olduğu bu onurlu görevi layıkıyla yapmak için en üst düzeyde çalışmalarımı sürdüreceğimden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

“GÜÇLÜ BİR KADROYLA YOLA ÇIKACAĞIZ”

Satılmış önümüzdeki seçimlerde başta Nazilli ve Aydın büyükşehir belediyeleri başta olmak üzere tüm ilçe belediyelerini  Ak Partiye kazandırmak için yüz kişiden oluşan güçlü bir kadroyla yola çıkacaklarını belirterek;”Bunun için de davamıza ve partimize kuruluşumuzdan bu güne kadar emek vermiş çaycısından tutun da,ilçe başkanlarıyla ,yönetim kurulu üyeleriyle,eski milletvekillerimizle görüşerek onların tecrübelerinden faydalanacağız,Ak Parti güçlü bir partidir,yönetimde görev almak isteyen dava arkadaşlarımızın sayıları oldukça fazla,yaklaşık yüz kişiden oluşan bir yönetim kadrosu oluşturacağız,bunun 30’u asil 30’u da yedek olacak.
Bu yönetim kadrosunu oluştururken de başta Genel Merkezimiz ve koordinatör milletvekillerimiz ile İl başkanımızın da başkanlığında kolektif ve titiz bir çalışma yürüteceğiz.”dedi.

“BÖLGEYİ AK PARTİYE BOYAYACAĞIZ”

Satılmış oluşturacakları güçlü bir yönetim kadrosu ile ilk seçimlerde başta Nazilli belediyesi olmak üzere Tüm bölge belediyelerini Ak Parti kadrosuna geçirmek için çalışacaklarını belirterek;”Davamıza sahip çıkmamız gerekiyor,bir defa yaşanmışlıkları asla önümüze almamız gerekiyor,gerçekten de Ak Parti misyonuna inanmış,bu davaya inanmış arkadaşlarımızla çıkacağımız bu yolda küslük ve dargınlıklara meydan vermeden Aydın vilayetindeki tüm belediyeleri Ak Partiye boyayacağız” dedi.

“BEN DE BU BÖLGENİN İNSANIYIM”

Ankara’dan yetkiyi alır almaz Henüz Nazilli’ye dönmeden hakkında sosyal medyada yayınlanan bölge ayrımcılığı yapan paylaşımların gündeme geldiğinin altını çizen Satılmış;” bunları hiç üzerime alınmıyorum,Malatyalı olmam bir şeyi değiştirmez,Ben Bu memlekette doğdum ve büyüdüm,Türkiye’nin her bölgesi her karış toprağı bizim memleketimizdir,bizler bu topraklarda doğduk ve büyüdük,sevincimizi ve üzüntümüzü birlikte paylaştık,keşke bu konu gündeme gelmemiş olsaydı,bu vatan bizim ayrıştırıcı değil,bütünleştirici olacağız,Hem ülkemizde hem de Nazilli’miz de biz bir kardeşler topluluğuyuz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2016, 14:18
banner218