banner339
banner313

Nazilli Ak Parti “Evet'e Önce Kendimiz İnanmalıyız” diyerek başladı

AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı, referandumun yapılacağı 16 Nisan’a kadar vatandaşlara bire bir görüşecek ‘Evet’ demenin gerekliliğini anlatacak.

Nazilli Ak Parti “Evet'e Önce Kendimiz İnanmalıyız” diyerek başladı
banner401
banner427

AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı, bu hafta referandum çalışmalarını hızlandırdı. 16 Nisan tarihine kadar vatandaşlara neden ‘evet’ denmesi gerektiğini anlatacaklarını söyleyen AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Ramazan Satılmış, dönem dönem AK Parti Aydın milletvekillerinin referandum çalışmaları için ilçeyi ziyaret edeceklerini açıkladı. Başbakan Binali Yıldırım’ın Arena’da seçim kampanyası ile ilgili startı vermesinin ardından çalışmalara başladıklarını ifade eden Satılmış, “Seçim programımız hazır. Seçim Kurulu Başkanlığında hem yönetimde hem yönetimin dışında görev alan arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımız yarından itibaren kalan 44 gün hem gündüz hem gece programlarımızda çalışmalarını yapacaklar” şeklinde konuştu.

"Evete önce kendimiz inanmalıyız"
Öncelikli hedeflerinin mahalle temsilcileri olarak gören Satılmış, bu uygulamanın nedenini şu şekilde açıkladı; “Evete önce kendimiz inanmalıyız. Biz ana kademeyi, teşkilatımızı, seçim sandık kurullarımızı oluşturduk. Hem bu sandık kurulunda görevli arkadaşlarımız hem AK Parti’deki arkadaşlarımız mahalle mahalle sorumluluk aldı ve bu arkadaşlarımız yeni anayasayı yani Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı. Kendilerinin de aynı şekilde önümüzdeki günlerde alanda çalışmalarını, teşvik anlamında onlarla referandum sürecinde görüştük. ‘Evet’ oylarını hayırdan fazla çıkarmak, hedefimiz bu. Allahın izniyle Nazillimizde ‘Evet’ oyları ‘Hayır’ oylarından daha fazla çıkacak” dedi.

 

 

Aydınpost ANDROID'de TIKLA İNDİR!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA

20170302aw998216_01.jpg20170302aw998216_02.jpg

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2017, 18:09
banner218