banner339
banner274

Metin Yavuz hakkında şok iddia! Aracının kamyoncuya çarptığı ortaya çıktı!

10 Haziran 2021 tarihinde aracından koli düşünce duran kamyoncu Osman Kaplan sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınla herkesi şok eden açıklamalarda bulundu. Osman Kaplan, aracını durdurup emniyet şeridinde beklerken kendisine bir aracın çarptığını ve aracın Ak Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz'a ait bir araç olduğunu açıkladı.

banner451

Sosyal medya hesabından açıklama yapmak zorunda kaldığını söyleyen kamyon şoförü Osman Kaplan, kendisine 4 aydır kimsenin arayıp sormadığını, kazadan sonra ayağının kesildiğini ifade etti.

Ankara Polatlı'daki hastanede ayağının kesildiğini canlı yayında açıklayan Osman Kaplan, ikinci defa da ayağının diz üstünden kesildiğini söyledi.

Metin Yavuz'un da araçta olduğu sırada şoförün kendisine çarptığını söyleyen Osman Kaplan, "Benimle hiç ilgilenmediler. Hastanede yanıma geldiler, Osman bey merak etme yanınızdayız dediler. Hastaneden çıkınca bir kaç şey istedim. 4 ay bitti ben mağdurum, evim kira, çocuklarım küçük. Beni öylece göndermişler hastaneye ve oralarda süründük. Belki bu videoyu görür de yanıma gelirler. Bayram da bile yanıma gelmediler" şeklinde sözleriyle dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 22:19
banner218