banner339
banner274

Kılıçdaroğlu'ndan Tezcan'a yapılan saldırıyla ilgili açıklama

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Bülent Tezcan’ a yapılan silahlı saldırıyla ilgili” Cumhuriyet Halk Partisine karşı planlı bir saldırının yapılması bizi üzüyor. Provokasyonlara teslim olmayacağız" dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan Tezcan'a yapılan saldırıyla ilgili açıklama
banner401
banner427

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "İzlenimimiz planlı bir saldırı olduğudur. CHP'ye karşı planlı saldırı yapılması bizi üzüyor. Provokasyonlara teslim olmayız. Kendisinin suç dosyası oldukça kabarıktır" dedi.

Provokasyonu yapanlar umarım kısa süre içinde yargı önüne çıkarılarak gereken cezayı alırlar. Kısa süre içinde saldırganların yakalanması çok önemliydi. Polisimize teşekkür ediyorum

Bizdeki izlenim Bülent Bey’e karşı planlı bir saldırının önceden hazırlandığıdır. Önceden yer ayartıp oraya geliyorlar. Bülent Bey’in masasının hemen yanında oturmak için ısrar ediyorlar. Planlı bu saldırının ortaya çıkarılması çok önemlidir. CHP’ye karşı planlı saldırının yapılması bizi üzüyor.

Daha önce şehit cenazesinde önümüze mermi atılmıştı. Bu olay o olayın bir benzeridir.

Bütün CHP’li vatandaşlarıma seslenmek isterim. Ne yarlarsa yapsınlar bildiğimiz doğru yoldan şaşamayacağız. Provokasyonlara teslim olamayacağız.

Bu ülkede hepimiz barış içinde kardeşçe yaşamak istiyoruz.

Bu tür provokasyonlar ülkenin bölünmesi için yapılan saldırılardır.

kemal-kilicdaroglu-bulent-tezcan.jpg

"KELEPÇELER DEVLETİN NİŞANI OLMAZ"

Kelepçeler devletin nişanı olmaz. Kelepçe takılmışsa suçlu olduğunu gösterir. Kendisinin de suç dosyası kabarık. Ülkücü kardeşlerimize yönelik olarak, evet böyle bir iddia geldi.

Türkiye’deki bütün ülkücü kardeşlerime seslenmek isterim. Bütün ülkücülerin en az bizim kadar vatansever olduğunu biliyorum.

Biz nasıl devletin geleceği için endişe taşıyorsak onlar da aynı kaygıyı taşıyor.

Böyle bir insan ülkücü olamaz. Ancak ülkücüleri karalar.

 

58983-002.jpg

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2016, 19:32
banner218