banner339
banner274

Karacasu'da Zeki İnal istifaya mı zorlandı? Haluk Alıcık neden sessiz?

MHP'li Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal, önceki gün muhtarlarında katıldığı bir toplantıda istifa kararı aldığını açıklamıştı. Aydın siyasetine bomba gibi düşen gelişmenin perde arkasında MHP'li Başkanın müstehcen fotoğraf ve videosunun bulunması gerekçe gösteriliyordu.

Karacasu'da Zeki İnal istifaya mı zorlandı? Haluk Alıcık neden sessiz?
banner401
banner427

Aydınpost'un ulaştığı bilgilere göre, MHP'li Zeki İnal'ın Karacasu'da imara açılmak istenen yayla alanıyla ilgili bir süredir baskı altında kaldığı ve bu nedenle de kendisine komplo kurulduğu iddiası gündeme düştü.

Başkan Zeki İnal'ın Karacasu'da yapılmak istenen yayla projesine ilişkin Ankara bağlantılı bir ekip tarafından zorlandığı konuşuluyor.

MHP İl Başkanı Haluk Alıcık'ın da bilgisi olduğu öne sürülen yayla projesiyle ilgili tavır ortaya koyan Zeki İnal'ın hem belediye meclis üyeleriyle hem de kendi parti grubuyla bu sebeple ters düştüğü bildirildi.

Artan baskılara sonuna kadar direneceğini projeyi isteyenlere söyleyen MHP'li Başkan Zeki İnal'a Bozdoğan'dan bir imamın eşiyle kumpas kurulma ihtimalinin de yüksek olduğu öğrenildi.

Başka partiye geçmek niyetinde olmadığını açıklayan Başkan Zeki İnal'ın görevine devam etmek istediği ancak üzerinde kurulan baskı sebebiyle çalışmalarını rahat yürütemediği de gelen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2021, 11:08
banner218