banner4

İsmet Sezgin, Çerçioğlu'nu ziyaret etti

Aydın’da 1955-1960 yıllarında Belediye Başkanlığı yapan eski bakanlardan İsmet Sezgin, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.

İsmet Sezgin, Çerçioğlu'nu ziyaret etti
banner26

Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahseden ve Aydın’a gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu kaydeden İsmet Sezgin, “Eski bir Aydın Belediye Başkanı olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etmek ve hayırlı olsun dileklerimi iletmek istedim. Böylesine başarılı ve tüm Türkiye’ye örnek olmuş bir Belediye Başkanına sahip olduğu için Aydın halkı çok şanslı. Hemşerilerim ile sürekli görüşüyorum. Aydın halkı da hem belediyenin hayata geçirdiği projelerden hem de yapılan hizmetlerden oldukça memnun. Aydın’ın gelişmesinden ve belediyenin çalışmalarından eski bir başkan olarak bende çok mutluluk duydum. Aydın’ın çehresi değişmiş. Çağdaş, modern, üretken, çalışkan ve sosyal belediyeciliğin en iyi örneklerini sergileyen Büyükşehir Belediye Başkanımızın başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Yapılan nazik ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da, eski bakan Sezgin’e Atatürk Kent Meydanı hakkında bilgiler verdi. Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu ile birlikte Aydın Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasını da gezen İsmet Sezgin, Başkan Çerçioğlu’na Büyükşehir Belediyesi Hizmet binasını Aydın halkına kazandırdığı için teşekkür etti.

20140512aw087882_02.jpg

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 15:19