banner339
banner274

Eski Başbakan Yıldırım Akbulut, Didim’de tatil yapıyor

Aydın’ın Didim ilçesi Parlamenterler Sitesi’nde tatilini geçiren eski Başbakan Yıldırım Akbulut, bakan ve emekli vekillere Didim Kaymakamı İskender Yönden bayram ziyaretinde bulundu.

Eski Başbakan Yıldırım Akbulut, Didim’de tatil yapıyor
banner401
banner427

AYDINPOST HABER SERVİSİ - Altınkum sahili Çamlıkta bulunan Parlamenterler sitesi kafeteryasında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, sitede yazlığı bulunan eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut, bakanlarda Seyfi Oktay, Kürşat Tüzmen ve 17. dönem emekli milletvekilleri, site sakinleri yanı sıra site yönetimi katıldı.

Parlamenterler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Kaygısı, sitede gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Kaymakam İskender Yöndem’in ziyaretinden duyduğu memnuniyetini belirterek, bayramlar toplumsal ve dini değerlerin yoğun yaşandığı, birlik ve beraberliğin, barışın, huzur ve yardımlaşmanın en yoğun yaşandığı önemli günlerden biri olduğunu, sevginin ve saygının simgesi konumundaki bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğin daha da güçlenmesi için bir fırsat olduğunu ifade etti.

Site denetleme kurulu üyesi Mehmet Altunakar’da, her bayram da tüm site sakinlerin katılımı ile gerçekleştirilen bayramlaşma törenin geleneksel hale geldiğini, bu bayramlaşmada da site yönetimince kurban eti, tatlı ve çay ikramın da bulunulduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2016, 23:33
banner218