banner158

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay: Baro Başkanının amacı başka

19 Mayıs törenlerinde, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ve Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt arasında yaşanan koltuk krizinde Aydın Barosu tarafından yapılan açıklamayı üzüntüyle karşıladığını belirten Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, "Aydın Baro Başkanının amacı başka” dedi.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay: Baro Başkanının amacı başka
banner152

ÜZÜNTÜ DUYDUM

Olayın tanığı olmayan bir kadın avukat tarafından, Aydın Barosu adına açıklama yapılmasını doğru bulmadığını belirten Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay “Baro başkanına güvenerek tek taraflı yapılan açıklamada, kendisinden yaşça büyük bir belediye başkanına, bırakın belediye başkanını bir insana, yaşça büyük bir insana yalancı diyebilecek hakaret içerebilecek o sözleri kullanmasından dolayı çok büyük üzüntü duydum. Bir bayanın, bir bayan avukatın bu sözleri kullanmasından üzüntü duydum. Yani ben ne yalancıyım, ne de üçkağıtçıyım. Hem meslek hayatımda hem siyasi hayatımda bütün Aydın halkı benim nasıl bir insan olduğumu çok iyi bilir.” şeklinde konuştu.

BARO BAŞKANININ  AMACI BAŞKA

Yaşanan olayın Baro’nun saygınlığı ile bir ilgisi olmadığını dile getiren Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Ben protokol olarak zaten öndeyim, bunu belki kasıtlı yapmış olabilirler bilemiyorum ama çok üzüntü duydum. Eşiyle katılan eski bir milletvekiline karşı böyle linç edilmek üzere, bir bayan avukatın açıklama yapmasından üzüntü duydum. Baro Başkanının amacı başka zaten. Baro Başkanının amacı çok çok farklı, bunu bütün herkes biliyor bütün Baro biliyor” diye konuştu.

img_7342_1-001.jpg

Aydınpost ANDROID'de TIKLA YÜKLE!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA YÜKLE!

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 04:14
banner94