banner83

Didim Turizm Meslek Lisesi öğrencileri Avrupa yolcusu

Didim Zeynep-Mehmet Dönmez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinden 9 Öğrenci Avrupa’nın 4 ülkesinde 13 hafta boyunca staj yapacaklar.

Didim Turizm Meslek Lisesi öğrencileri Avrupa yolcusu
banner94
banner26

Turizm Meslek Lisesinden Staja gidecek öğrenci ve öğretmenleri Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Öksüz’ü makamlarında ziyaret ederek proje ve staj hakkında bilgi verdiler. Proje kapsamında 5 öğrenci Almanya, 2 öğrenci İtalya, 1 öğrenci Portekiz ve 1 öğrenci İspanya’da olmak üzere 9 öğrenci 13 hafta boyunca staj yapacaklar. Ayrıca Okul öğretmenlerinden Ersin Kaya ile Düriye Gönen Kaya projenin İtalya koordinatörlüğünü yapacaklardır.

Okul Müdürü Şakir Sait Üstündağ, bu projenin son 3 yılda gerçekleştirdikleri Üçüncü Proje olduğunu belirterek, 2014 yılı içinde de 2 yeni proje başvurusunda bulunduklarını söyledi. Üstündağ açıklamasında,“Öğrenci ve öğretmenlerimizin Avrupa2ya açılması hem eğitim açısından hem de mesleki açıdan büyük artılar sağlamaktadır. Okulumuza ve projelerimize desteklerinden dolayı Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, Milli Eğitim Müdürümüz ve Hayırseverlerimiz Zeynep ve Mehmet Dönmez’e teşekkür eder, saygı ve şükranlarımızı sunarız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2014, 12:52

banner102