banner116
banner92

Aydınpost Yayın Kurulu Toplandı

Aydın'da internet haberciliğinin lider markası Aydınpost’un Yayın Kurulu 2016’nın ilk sinerji ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

Aydınpost Yayın Kurulu Toplandı
banner94
banner26

AYDINPOST HABER SERVİSİ-Toplantıya Aydınpost Genel Yayın Yönetmeni Erman Çetin, Koordinatör Selim Özyılmaz, Yazarlar Coşkun Irmak, Hüseyin Asar, Evren Karaköse, Aydın Avcı, Yadigar Benzeş, Kemal Başaran, Ümmet Caner, Duran Teke, Akın Yakan ve Reklam Müdürü Yelis Ayaz katıldı.

2016 yılı içerisinde gerçekleştirilecek yeniliklerle ilgili değerlendirmede bulunan Aydınpost Yayın Kurulu toplantısı 3,5 saat sürdü.

Aydınpost Genel Yayın Yönetmeni Erman Çetin, “50 Bini aşan takipçimize habere daha hızlı ulaşmaları sağlamak istiyoruz. Bilginin çok hızlı tüketildiği günümüzde, dijital haberleşmenin önemi çok büyük. Aydınpost olarak dijitalleşen dünyada yeni fikirleri uygulamaya alacağız” dedi.

“BAYANLARIN DA TERCİH ETTİĞİ HABER MARKASIYIZ”

Yayın kurulu toplantısında konuşan  Erman Çetin, “Ziyaretçilerimizin yüzde 36’lık dilimi bayanlardan, yüzde 64’lük kısmı da erkeklerden oluşuyor. Bizler zor olanı başardık. Aydınlı bayanların ilgi ile takip ettiği haber markası oluşturduk. Dijitalleşen dünyada Aydınlılar da etkin bir rol almak üzere” diye konuştu.

SOSYAL MEDYADA DA EN ÇOK TAKİP EDİLEN HABER SİTESİ

Aydınpost’un sosyal medya hesaplarının da yoğun ilgi gördüğünü hatırlatan Genel Yayın Yönetmeni Erman Çetin, “Aydınpost, sadece online habercilikte değil, aynı zamanda sosyal medyada da lider bir marka. Ziyaretçilerimiz kurumsal Facebook, Twitter, İnstagram, Vine, YouTube sayfalarımızla da yakından ilgileniyorlar. Kendilerine bizi zirveye taşıdıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Gösterilen bu ilgiye layık olacağımıza söz veriyoruz. Değerli okurlarımızın ve takipçilerimizin katılımıyla daha da güçleneceğiz. Yeniliklere hazır olun” dedi.

YENİ DÖNEMDE BAZI YENİLİKLER

Aydınpost Yayın Kurulu 2016’nın ilk toplantısında aldığı kararla “Konuk YazarVatandaş Gazeteciliği” gibi bölümleri de kullanıma açıyor. Bundan böyle çeşitli konularda görüşlerini aktarmak ve yazarlığa merakı olanları “konuk yazar” sayfasında ağırlayacak olan Aydınpost, takipçilerinin “vatandaş gazeteciliği” çalışmalarına da büyük destek verecek. Vatandaş gazeteciliği yapmak isteyenler, Aydınpost’a sosyal medyadan karşılaştıkları ilginç olayları, kazaları, etkinlikleri ve videoları ulaştırabilecek. Gönüllü vatandaşların arzu ederse isimleri yayınlanacak, istemezlerse isimleri deklare edilmeyecek. 

e2f8eda9-e598-400b-a9b4-f5e4d8edf810.jpg

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2016, 13:19
banner118