banner83

Aydın ve Kuyucak protokolü, şehit aileleri ile buluştu

Kuyucak Kaymakamı Alp Arslan, Anneler Günü münasebetiyle şehit aileleriyle buluştu.

Aydın ve Kuyucak protokolü, şehit aileleri ile buluştu
banner94
banner26

İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen programa AK Parti Aydın Milletvekili A.Gültekin Kılınç, Kuyucak Kaymakamı Alp Arslan, ADÜ Rektörü Prof.Dr. Mustafa Birincioğlu, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Dikdere, İlçe Emniyet Müdürü Turgut Geleken ile davetliler ve şehit aileleri katıldı. Aydın protokolü ile birlikte ziyaret için geldiği ilçede şehit aileleri için verilen yemeğe katılan Milletvekili Gültekin Kılınç şehit anneleriyle yakından ilgilenerek sohbet etti. Şehit Annelerinin yemeklerini kendisi hazırlayan Milletvekili Kılınç, annelerinin değil ellerinin, ayaklarının altının öpülmesi gerektiğini dile getirdi.
Şehitlerin emaneti olan anneler ile birlikte bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Kaymakam Arslan; “Bütün annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum” dedi.

şehit aileleri için söylenecek söz olmadığını ifade eden Milletvekili Ali Gültekin Kılınç da; “Biz ne yapsak az. Bu vesile ile öncelikle şehit yakınları başta olmak üzere, şehit anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Gerçekten var oluş sebebimiz olan annelerimiz bizim inancımızda baş tacı. Dün Sayın Başbakanımızın bir söylemi var. Ben diyor annemin ayağının altını öptüm diyor. Ben annesinin ayağının altını öpmeyen insanlarımızla bir kez olsun oradan cennetin kokusunu almalarını tavsiye ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 16:41

banner102