banner239
banner218

Aydın sanatla aydınlanacak

Aydın Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi, bu kez birçok ilin de katılım gerçekleştireceği etkinlikte Aydınlıları sanatla buluşturacak.

Aydın sanatla aydınlanacak

2000 yılında başlayan eğitim öğretime ve Aydın’da birbirinden farklı kültürel uygulamalara ev sahipliği yapan Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi, bu kez birçok ilin de katılım gerçekleştireceği bir faaliyet programını hayata geçirmeye hazırlanıyor.

14-18 Mayıs 2014 Tarihleri arasında Aydın’da gerçekleştirilecek olan ve İzmir, Denizli, Isparta, Balıkesir, Uşak, Bursa Kütahya illerindeki yaklaşık 250 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan sanat günlerinin Aydın’da büyük ses getirmesi bekleniyor.

Aydın merkez Efeler ilçesinde 4 gün sürecek olan proje kapsamında birbirinden farklı aktivitelerle öğrencilere ve Aydınlılara sanat dolu günler yaşatmaya hazırlanan Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi’nde gerekli bütün hazırlıklar tamamlandı. 14 Mayıs Çarşamba günü projede yer alacak olan öğrencilerin tanışma ve yerleştirilmeleri ile başlayacak olan program yapılacak birçok aktiviteden sonra 18 Mayıs Pazar günü sona erecek.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 16:09
banner230