banner339
banner313

Aydın'da milyonluk vurgun yaptığı iddia edilen kuyumcuda sayım yapıldı

Aydın’ın Efeler ilçesinde müşterilerinden emanet altın alan kuyumcu Erman Aksakaloğlu’nun kayıplara karıştığı iddia edilirken, iki günden bu yana kapalı olan kuyumcu dükkanı yapılan şikayet üzerine polis gözetiminde açılarak içeride sayım yapıldı.

Aydın'da milyonluk vurgun yaptığı iddia edilen kuyumcuda sayım yapıldı
banner401
banner427

Olay, Hükümet Bulvarı üzerinde bulunan bir kuyumcuda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kuyumcu Erman Aksakaloğlu müşterilerinden para karşılığı aldığı altınlarını muhafaza etti. Bir süre sonra kendisine altınları emanet eden müşterileri, kuyumcuya ulaşamadı. İki günden bu yana açılmayan dükkan sonrası dolandırıldıklarını düşünen müşteriler polise giderek Erman Aksakaloğlu'ndan şikayetçi oldu.

Polis kuyumcuda sayım yaparak, tutanak tuttu
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, yapılan şikayet sonrası olayla ilgili soruşturma başlattı. Kendisinden haber alınamayan kuyumcunun eşi P.A. ve kayınpederinin eşliğinde polis ekipleri, dükkanın kepengini açarak içeriye girdi. Dükkandaki değerli ziynet eşyaları polis tarafından tek tek kayıt altına alınarak, tutanak düzenlendi. Kendisinden haber alınamayan kuyumcu Erman Aksakaloğlu'nun milyonluk vurgun gerçekleştirdiği iddia edilirken, şimdiye kadar polise bir mağdurun şikayetçi olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2021, 21:04
banner218