banner339
banner391
banner274

Aydın'da bayrak polemiği

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ile CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu arasında sözlü tartışma büyüyor.

Aydın'da bayrak polemiği
banner353

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş'ın Germencik İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda "Aydın Büyükşehir Belediye Binası'na AK Parti bayrağı dikeceğiz" sözüne karşın CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Ben sana buraya o bayrağı diktirmem" diye yanıt verdi.

Partisinin Germencik İlçe Teşkilatı'nca düzenlediği İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş'ın sözleri, siyasiler arasında tartışma konusu oldu.

Toplantıda konuşan Savaş, "Vatandaşlarımıza da AK Partili belediyeler nezdinde hizmet nasıl verilir tattıracağız. Aydın'da AK Partili Belediye Başkanı olmalı. O sarı binaya 2019'da AK Parti bayrağını asmalıyız" dedi.

CHP'li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Mustafa Savaş'ın sözlerine şöyle cevap verdi: "Büyükşehir Belediyesi binasına bir tane bayrak diktik. Başka bayrağa gerek yok. Orada Türk bayrağı var. Sen git siyasi bayrağını nereye dikersen dik. Ben sana buraya o bayrağı diktirmem"

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2016, 15:12
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k