• BIST 101.525
 • Altın 259,323
 • Dolar 5,6863
 • Euro 6,3790

  Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Yalçın’dan sürücülere ‘korna’ uyarısı

  15.06.2019 14:54
  Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, hafta sonu gerçekleştirilecek olan sınavlar dolayısıyla sürücüleri uyardı.
  Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Yalçın’dan sürücülere ‘korna’ uyarısı
  Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Yalçın’dan sürücülere ‘korna’ uyarısı Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Yalçın’dan sürücülere ‘korna’ uyarısı Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Yalçın’dan sürücülere ‘korna’ uyarısı

  Başta şehiriçi otobüs şoförleri olmak üzere tüm sürücüleri sessizliğe davet eden Başkan Okan Yalçın, “Gençler için hayati önem taşıyan sınavların yapıldığı günlerde mümkün olduğunda korna çalınmamasını istiyoruz. Bu konuda duyarlılığı arttırmak amacıyla ‘3 korna 1 doğruyu’ götürmesin sloganı ile sessizlik çağrısında bulunuyoruz” dedi. 
  Hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınavıyla ilgili uyarıda bulunan Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, “Bazı sürücülerimizin haberi olmayabilir. 15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan üniversite sınavları yapılacak. Her iki gün de öğrencilerimiz için sessizlik çok önemli. Bu nedenle hafta sonu yerleşim yerlerinde sürücülerin klakson çalmamalarını ve gürültüye neden olacak her türlü eylemden uzak durmalarını istiyoruz” dedi. 
  Sınav günü yaşanması muhtemel trafik yoğunluğuna da dikkat çeken Başkan Okan Yalçın, Şehiriçi Otobüs Kooperatifi olarak gerekli tedbirleri aldıklarını sınav günü öğrencilerin yola erken çıkmasını, mümkün olduğunca trafik yoğunluğunun önlenmesi için toplu taşıma araçlarının kullanılmasını tavsiye ederek sınava giren tüm öğrencilere başarı diledi. 

  aw729305_01.jpg

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim